14.5.2017 27.5.2017 11.6.2017 18.6.2017 24.6.2017 2.7.2017 5.8.2017 12.8.2017 19.8.2017 30.9.-1.10.2017 Konečné pořadí
HCP 0-18
Myštěves Mladé Buky Mladá Boleslav Myštěves Mladé Buky Mladá Boleslav Mladá Boleslav Mladé Buky Myštěves Myštěves 0-18
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO Pořadí/body













Křivánek Roman QPGCM 31


30 31
36 30 48 1 / 146
Rudolf Josef QPGCM 41 25 29
26 19 39

35 2 / 141
Richter Jaroslav GCJIC 30 29
28
33
29
41 3 / 133
Turek Martin QPGCM 24 30 24 33 28 24 29

38 4 / 130
Petrovický Zdeněk QPGCM 24 26

21
21
27 36 5 / 110
Fibiger Slavomil GORAJ

34

37

38 35 5 / 110
Beneš Ilja QPGCM 22

38
27

23 44 7 / 109
Rygl Tomáš GCNVR 32 32
37 31 29



8 / 98
Dostál Bohumil GCNVR
32
33 32 33



8 / 98
Šota Miloš QPGCM 28 34 25 34
21



10 / 93
Tlučhoř Milan GCMBU
34
25
30
31

11 / 89
Fňouk Miroslav QPGCM 38







40 12 / 78
Muzyka Henryk GCMBU 34





32

13 / 66
Macek Tomáš GCSEM


31

33


14 / 64
Stránský Bohumír QPGCM 32

30 30




15 / 62
Habr Zdeněk GCNVR 34 12
39





16 / 51
Dziewit Pawel GCMBU 17





30

17 / 47
Abrahám Martin GCCPR



40




18 / 40
Závěrka Michael GCSEM




39



19 / 39
Bednařík Jan GCMBU
38







20 / 38
Potoczak Wojciech GCMBU
37




38

20 / 38
Pokorný Miroslav GCMBM

38






20 / 38
Jireš Petr GCMBU



38




20 / 38
Terš Jan GCPRH




38



20 / 38
Foldin František GCHAR





38


20 / 38
Sedláček Jiří GCMBU






38

20 / 38
Martinec Arnošt GCHKR








38 20 / 38
Hájek Tomáš GCJIC 37

32





28 / 37
Basler Matěj QPGCM


36



37
28 / 37
Korbel Tomáš GCMBU
36







30 / 36
Rejha Miloš GCNVR


36





30 / 36
Prošek František CESGK

36






30 / 36
Zieminski Darek GCMBU



36

28

30 / 36
Karpíšek Oldřich GCKON





36


30 / 36
Háva Filip GCKYN






36

30 / 36
Bednařík Ondřej GCMBU
35







36 / 35
Junek Vladimír GCKAR
35







36 / 35
Pecák Roman GCPAR



35




36 / 35
Machel Milan GCMBM





35


36 / 35
Daněk Michal QPGCM


34





40 / 34
Nišaradze Petr GCHOS




34



40 / 34
Harold Martin GCPRH





34


40 / 34
Ingala Luděk GCSTP





34


40 / 34
Baroch Miloš GCPDY





34


40 / 34
Novák Tomáš GCMBU
33

25




45 / 33
Hejl Aleš QPGCM


33





45 / 33
Záhumenský Martin GCMST




33



45 / 33
Novák Petr MTHGC




33



45 / 33
Foldinová Marcela CESGK





33


45 / 33
Horáčková Adéla GCMBU






33

45 / 33
Bednařík Jan jr. PGCHK
32







51 / 32
Vajcík sen. Antonín GCMBU
32







51 / 32
Kadeřávek Vladimír QPGCM


32





51 / 32
Havelka František GCMBU

32






51 / 32
Spielberger Martin NAMCC



32




51 / 32
Cimburková Gabriela CESGK




32



51 / 32
Závěrková Renata GCSEM




32



51 / 32
Abrahám Milan GCMBU
31







58 / 31
Karel Jan GCNBY

31






58 / 31
Trčková Andrea CESGK




31



58 / 31
Jucovič Tomáš GKLIS




31



58 / 31
Vaculík Ondřej GCLIB




31



58 / 31
Břicháček Petr CESGK




31



58 / 31
Mikšánek Petr CESGK





31


58 / 31
Pýcha Jiří LGCPY






31

58 / 31
Záhumenská Michaela GCMST




30



66 / 30
Nepraš Vojtěch GKLIS






30

66 / 30
Pilc Miroslav GCMBU






30

66 / 30
Beneš st, David GCJEŠ


29





69 / 29
Drotár Róbert CESGK




29



69 / 29
Reguli Jiří GCKON





29


69 / 29
Vasilenko Alexandr GCMBU






28

72 / 28
Kubík Pavel QPGCM








27 73 / 27
Junková Šárka GCKAR
26







74 / 26
Vajcík Tomáš GCHKR
26







74 / 26
Špaček Dan CESGK




26



74 / 26
Kubát Michal CESGK






26

74 / 26
Mádr Josef GCNVR
25







78 / 25
Buda Jaroslav NAMCC


25





78 / 25
Machourek Zdeněk GCMBM

25






78 / 25
Benda David MTHGC




25



78 / 25
Mrtka Antonín QPGCM







25
78 / 25
Kössler Pavel GCHRD
24







83 / 24
Zeman Pavel GCCPR



21




84 / 21
Hrubeš Lukáš GCPAR



19




85 / 19















14.5.2017 27.5.2017 11.6.2017 18.6.2017 24.6.2017 2.7.2017 5.8.2017 12.8.2017 19.8.2017 30.9.-1.10.2017 Konečné pořadí
HCP 18,1-36
Myšteves Mladé Buky Mladá Boleslav Myšteves Mladé Buky Mladá Boleslav Mladá Boleslav Mladé Buky Myštěves Myštěves 18,1-36
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO Pořadí/body













Moder David QPGCM 46 34 42 32 36
33 30 41 43 1 / 167
Kinkor Jan QPGCM
40 29


31
30 46 2 / 147
Miňovský Martin QPGCM 35 43
41
32 36
40
3 / 120
Farkaš Milan QPGCM 37


23
29
26 28 4 / 117
Svoboda Jaromír QPGCM 24 24 21

31


35 5 / 114
Farkašová Stanislava QPGCM 30


25
24
24 27 6 / 106
Dvořák Libor PGCHK 37
31
32




7 / 100
Marek Ondřej QPGCM
15
27
29


27 8 / 98
Hanusová Gabriela GCMBU
32
27
35
27

9 / 94
Rudolfová Lenka QPGCM
34

19
22

32 10 / 88
Jemelík Petr QPGCM
35 40



32

11 / 75
Militký Jaroslav GCNVR
27 34






12 / 61
Pavlenko Dmitrij QPGCM



30 30



13 / 60
Geisler Miloslav GCMBU




34
25

14 / 59
Louženský Gustav QPGCM 32 20







15 / 52
Pacovská Martina VINGC





44


16 / 44
Chład Edward GCMBU






42

17 / 42
Petrovický Stanislav QPGCM 40








18 / 40
Franc Štěpán GCLIB


39





19 / 39
Horochovský Milan GCMBU






39

19 / 39
Prodělal Marek GCJIC


38





21 / 38
Piková Šárka GCMBM

38






21 / 38
Brandejs Vladislav GCHKR


37



33
23 / 37
Nechyba Miloslav LGCPY





37


23 / 37
Soukup Václav GCPRH






37

23 / 37
Pěnička Josef QPGCM 36








26 / 36
Jiránek Tomáš GCMBU
33

36




26 / 36
Šára Jiří MTHGC




36



26 / 36
Kůst Josef GCMBU






36

26 / 36
Hvězda Jiří QPGCM 10 25







30 / 35
Urbánek Filip GCJIC


35





30 / 35
Zvolenský Petr GCMBM

34






32 / 34
Forejt Jan YARDR






34

32 / 34
Vajcíková Ivana GCMBU
33







34 / 33
Prodělal Tomáš GCJIC


33





34 / 33
Mazánková Lucie GCSEM


33





34 / 33
Kubát Josef GCLKO






33

34 / 33
Kolesa Radek GCMBU






33

34 / 33
Nadrchalová Šárka NAMCC
32







39 / 32
Kysela Vladislav CESGK

32

31



39 / 32
Tesařová Pavlína CESGK




32



39 / 32
Kameník Martin CESGK




32



39 / 32
Smrčka Petr GCHOD





32


39 / 32
Šoltys Zdeněk QPGCM








31 44 / 31
Stolín Petr GCHKR 31








44 / 31
Štochlová Hedvika GCHOS

31






44 / 31
Kaprál David GCPRH




31



44 / 31
Vytlačil Jiří GCPRH




31



44 / 31
Závěrková Renata GCSEM

30






49 / 30
Müller Martin GCHOD





30


49 / 30
Kubeček Tomáš GCMBU
29







51 / 29
Beneš ml. David GCJEŠ


29





51 / 29
Bozděchová Gabriela GCMBM

29






51 / 29
Dulík Juraj LGCPY





29


51 / 29
Brydon Peter GCMBU



21

28

55 / 28
Gawenda Janusz GCLIP






28

55 / 28
Nadrchal Tomáš NAMCC
27







27 / 27
Franc Jiří GCLIB


27





27 / 27
Klofáč Marek GCBBR




27



27 / 27
Houška Karel GCMBU






27

27 / 27
Miller Josef NAMCC
26




0

61 / 26
Chvalný Jaroslav CESGK




26



61 / 26
Klofáč Zdeněk LGCPY




26



61 / 26
Kohoutek Michal GCHOS




26



61 / 26
Tichý Petr GCCSH






26

61 / 26
Forster Vladimír GCHOS 25








66 / 25
Kochanová Marie GCMBU






25

66 / 25
Kalous Roman GCNVR
24







68 / 24
Janata Alexandr GCLIB




24



68 / 24
Tesař Tomáš CESGK




24



68 / 24
Pecáková Martina GCPAR



23




71 / 23
Schonauer Daniel GCMNI




23



71 / 23
Filip Jaroslav MTHGC




22



73 / 22
Lank Adam QPGCM 21








74 / 21
Vavřina Jiří GCSEM








21 74 / 21
Jiránek Miroslav GCPDY
19







76 / 19
Jirman Roman GCMBU



19




79 / 19
Korbelová Radka GCMBU
18







78 / 18
Džaja Filip GCMBM





16


79 / 16















14.5.2017 27.5.2017 11.6.2017 18.6.2017 24.6.2017 2.7.2017 5.8.2017 12.8.2017 19.8.2017 30.9.-1.10.2017 Konečné pořadí
HCP 37-54
Myšteves Mladé Buky Mladá Boleslav Myšteves Mladé Buky Mladá Boleslav Mladá Boleslav Mladé Buky Myštěves Myštěves 37-54
Jméno Klub STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO STABLEFORD NETTO Pořadí/body













Richter Jaroslav ml. GCJIC 45

51

42 43
44 1 / 180
Brych Antonín QPGCM
22


41 38
35
2 / 98
Šotová Ivana QPGCM 32 30 20 37
30



3 / 97
Kraus Luboš GCPAR 32



35
23

4 / 90
Kulhavý Josef GCMBU



44

30

5 / 44
Slezák Ondřej GCFRL
38







6 / 38
Fleischer Norbert GCMBU






33

7 / 33
Gabryšová Dobroslava QPGCM
30







8 / 30
Chlápek Miloslav GCMBU






30

8 / 30
Palacká Eva GCHOS 27








10 / 27
Forejtová Andrea YARDR






26

11 / 26
Śárová Dagmar MTHGC




25



12 / 25