Přehled

DO 7 LET BEZ HCP
8 - 12 LET BEZ HCP
DO 12 LET S HCP
13 - 15 LET S HCP


List 1: DO 7 LET BEZ HCP

DĚTSKÁ KRÁLOVSKÁ TOUR 2018 PRŮBĚŽNÉ BODOVÉ HODNOCENÍ KATEGORIE DO 7 LET BEZ HCP















BODOVÉ HODNOCENÍ

HRÁČ/KA MLADÁ BOLESLAV 15.4. MYŠTĚVES 5.5. MLADÉ BUKY 19.5. MLADÁ BOLESLAV 2.6. SEMILY 3.6. MYŠTĚVES 9.6. MLADÉ BUKY 30.6. SEMILY 9.9. MYŠTĚVES 22.9. MLADÁ BOLESLAV 29.-30.9. SOUČET SOUČET 6 nej POŘADÍ
BORUNOV Ivan 20








20 20 1

List 2: 8 - 12 LET BEZ HCP

DĚTSKÁ KRÁLOVSKÁ TOUR 2018
PRŮBĚŽNÉ BODOVÉ HODNOCENÍ KATEGORIE 8-12 LET BEZ HCP
















BODOVÉ HODNOCENÍ

HRÁČ/KA MLADÁ BOLESLAV 15.4. MYŠTĚVES 5.5. MLADÉ BUKY 19.5. MLADÁ BOLESLAV 2.6. SEMILY 3.6. MYŠTĚVES 9.6. MLADÉ BUKY 30.6. SEMILY 9.9. MYŠTĚVES 22.9. MLADÁ BOLESLAV 29.-30.9. SOUČET SOUČET 6 nej POŘADÍ
ZUMR Pavel
20 20






40 40 1
NIEBROJOVÁ Barbora


20





20 20 3
KIRSCH Viktor



20




20 20 3
NERAD Matyáš



16




16 16 6
HASSA Jan



13




13 13 8
CHYMKOVÁ Dora



12

13

25 25 2
HORÁK David






20

20 20 3
HORÁČEK Jan






16

16 16 6

List 3: DO 12 LET S HCP

DĚTSKÁ KRÁLOVSKÁ TOUR 2018 PRŮBĚŽNÉ BODOVÉ HODNOCENÍ KATEGORIE DO 12 LET S HCP















BODOVÉ HODNOCENÍ

HRÁČ/KA MLADÁ BOLESLAV 15.4. MYŠTĚVES 5.5. MLADÉ BUKY 19.5. MLADÁ BOLESLAV 2.6. SEMILY 3.6. MYŠTĚVES 9.6. MLADÉ BUKY 30.6. SEMILY 9.9. MYŠTĚVES 22.9. MLADÁ BOLESLAV 29.-30.9. SOUČET SOUČET 6 nej POŘADÍ
KASKA Filip 20








20 20 6
HORÁKOVÁ Kateřina 16








16 16 10
SLÁDEK David 13 16







29 29 3
BORUNOVA Marina 12








12 12 13
MACH Ondřej 11








11 11 14
SLÁDEK Oto
20







20 20 6
POKORNÝ Tomáš

20






20 20 6
ZUMR Pavel


20 13

13 20
66 66 1
KAVKA Oliver


16





16 16 10
SCHOVÁNEK Šimon



20

16

36 36 2
VYSKOČIL Jakub



16

12

28 28 4
HASSA Jiří jun.



12

11

23 23 5
JAROLÍMEK Ondřej






20

20 20 6
KIRSCH Viktor






10

10 10 15
HORSKÝ Šimon







16
16 16 10

List 4: 13 - 15 LET S HCP

DĚTSKÁ KRÁLOVSKÁ TOUR 2018 PRŮBĚŽNÉ BODOVÉ HODNOCENÍ KATEGORIE 13-15 LET S HCP















BODOVÉ HODNOCENÍ

HRÁČ/KA MLADÁ BOLESLAV 15.4. MYŠTĚVES 5.5. MLADÉ BUKY 19.5. MLADÁ BOLESLAV 2.6. SEMILY 3.6. MYŠTĚVES 9.6. MLADÉ BUKY 30.6. SEMILY 9.9. MYŠTĚVES 22.9. MLADÁ BOLESLAV 29.-30.9. SOUČET SOUČET 6 nej POŘADÍ
HAVEL Matouš 20








20 20 7
KELLER Adam 16








16 16 10
MARTINEK Lukáš 13








13 13 11
CELLER Jan Jakub 12 20 20





14 66 66 2
RUDOLF Matyáš 11








11 11 14
MACHOVÁ Klára 10








10 10 15
LOCHMANN Jakub Jan
16

16
16

16 64 64 3
CHALUPA Václav
13

20
20
16 20 89 69 1
SCHLESINGER Jan
12 13 16 12

11
12 76 64 3
ZUMR Jan
11 16 13 11

13 20 15 99 64 3
ŠLÉGLOVÁ Amy


20





20 20 7
NERAD Tadeáš



13

16

29 29 6
SOUKUP Ondřej






20

20 20 7
NERAD Matyáš






12

12 12 13
KRUŽBERSKÝ Lukáš








13 13 13 11